Preskočiť na obsah
Milan Sliacky

Priemyselná výroba

Milan Sliacky

Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Obec
Málinec
Od roku
2004
IČO
40 589 498

Milan Sliacky

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
985 26 Málinec
Na trhu od
27. februára 2004
IČO
40 589 498
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 28.29)
Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Milan Sliacky

Milan Sliacky – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Málinec. Podniká od 27. februára 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.“ (28.29). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad pravy pracovných strojov, pravy cestných motorových vozidiel a zámočnícke práce.

Základné údaje

Obchodné meno
Milan Sliacky
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 589 498
Dátum vzniku
27. februára 2004
Miesto podnikania
985 26 Málinec
Živnostenský register
Okresný úrad Lučenec, vložka č. 641-7599
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 28.29)
Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Milan Sliacky zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Pravy pracovných strojov

  • Pravy cestných motorových vozidiel

  • Zámočnícke práce

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Milan Sliacky?

Miesto podnikania je v obci 985 26 Málinec.

Čím sa Milan Sliacky zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.“ (28.29). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pravy pracovných strojov; pravy cestných motorových vozidiel; zámočnícke práce; maloobchod.

Aké je IČO – Milan Sliacky?

IČO je 40 589 498.

Odkedy podniká Milan Sliacky?

Podnikanie začalo 27. februára 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Milan Sliacky podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milan-sliacky-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.